Drzwi KMT PLUS z dostawką do domów

Opis Produktu

Cena: wycena indywidualna 


 • TUTAJ - szczegółowy cennik drzwi KMT PLUS Z DOSTAWKĄ i akcesoriów
 • TUTAJ - Konfigurator drzwi KMT do indywidualnej wyceny

Seria drzwi KMT PLUS Z DOSTAWKĄ powstała z myślą o Klientach lubiących niebanalne rozwiązania, zwracająca uwagę kolorystyka w naturalnych odcieniach drewna w połączeniu z dekoracyjnymi głębokimi tłoczeniami dostarcza swoim użytkownikom miłe dla oka wrażenie estetyczne. Drzwi przeznaczone do mieszkań w budownictwie jednorodzinnym, dla Klientów, u których występuje potrzeba zabudowania szerokich otworów drzwiowych. Bogata paleta dostępnych wzorów przeszkleń oraz konfiguracji wersji ułatwia dopasowanie drzwi do niemal każdej elewacji. Drzwi wykonane z uwzględnieniem najwyższych wymogów dotyczących drzwi zewnętrznych.

Skrzydło główne grubości 54mm, z blachy stalowej ocynkowane. Powierzchnia okryta drewnopodobnym wytłaczanym laminatem, który na spodzie ma folię wykonaną półtwardego poli(chlorku winylu), a wierzchnia warstwa to powłoka z matowego akrylanu. Laminat odporny jest na działanie czynników klimatycznych, szczególnie na promieniowanie UV (gwarancja producenta laminatu wynosi 9 lat). Przeszklenia składają się z pakietu szyb zespolonych hartowanych, które w przypadku uszkodzenia nie są niebezpieczne dla użytkowników. Ramki umieszczone wokół szyb są z wysokiej jakości poli(chlorku winylu) pokryte laminatem drewnopodobnym pasującym do kolorystyki skrzydła. Wypełnienie to pianka poliuretanowa najlepszej jakości, wtryskiwana pod ciśnieniem, która charakteryzuje się doskonałym właściwościami termoizolacyjnymi.

W wyposażeniu standardowym znajdują się: dwa systemy zamków wielopunktowych (10 rygli) pasujących do wkładki patentowej, 3 zawiasy wzmocnione oraz 3 bolce antywyważeniowe. Element konstrukcyjny stanowi ramiak na całym obwodzie z dobrego jakościowo drewna klejonego warstwowo, dającego całej konstrukcji stabilność. Skrzydła dostawkowe nie są rozwierne, przymocowane na stałe do ościeżnicy. Wytworzone w tej samej technologii co skrzydło główne. Dostępny jest jeden rodzaj ościeżnicy oklejonej laminatem drewnopodobnym, który jest niepodatny na działanie czynników klimatycznych oraz próg ze stali nierdzewnej. Na obwodzie ościeżnicy oraz w skrzydle znajduje się uszczelka zapewniająca znakomite właściwości izolacji termicznej oraz chroni przed hałasem, prócz tego zapobiega powstawaniu mostka termicznego.

Dane techniczne wersji podstawowej

 • > Skrzydło laminowane „90"
 • > Dwie dostawki stałe „40”
 • > Ościeżnica KMT 15CP o całkowitej szerokości 1860 mm
 • > Próg ze stali nierdzewnej
 • > Wykończenie - drewnopodobny laminat PVC
 • > Blokady antywyważeniowe
 • > Zawiasy trzyczęściowe wzmocnione
 • > Zamek podstawowy wielopunktowy 6 rygli klasy 4
 • > Zamek dodatkowy wielopunktowy 4 rygle klasy 4

Do pobrania

SIEDZIBA I KONTAKT

LABRADOOR - BERGEN s.c.
K. Butrym, M. Jakszuk
ul. Santocka 48-49, 71-083 Szczecin
NIP: 851-301-21-65, REGON: 320364651
 
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 91 48 32 092  - zamówienia i pomiary 
tel: 500 258 800 - informacja handlowa
tel: 500 260 040 - informacja, transport
tel: 91 48 32 092 - serwis

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 9.00 - 18.00
Wtorek: 9.00 - 18.00
Środa: 9.00 - 18.00
Czwartek: 9.00 - 18.00
Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Niedziela: nieczynne