Rekrutacja

Poszukujemy montażysty / pomocnika montażysty okien, drzwi, rolet, bram i itp.
Oferujemy pracę na umowę w zespole doświadczonych fachowców. System wynagradzania przewiduje minimalne wynagrodzenie, które rośnie wraz z nabytym doświadczeniem i ilością montowanych produktów.
Praca w 2 osobowej grupie.
Doświadczenie w branży budowlanej, znajomość języka niemieckiego i angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Wymagane prawo jazdy.
Oczekujemy poważnych kandydatów o wysokiej kulturze osobistej, i dobrym stanie zdrowia, którzy będą nas reprezentowali przed klientami.
Siedziba firmy na ulicy Santockiej, miejsce pracy u klienta.
Pracę oferujemy "od zaraz", po dostarczeniu badań lekarskich.


Poszukujemy Ekipy do montażu okien, drzwi, rolet, bram i itp.

Oferujemy stałą współpracę w zespole doświadczonych fachowców. System wynagradzania uzależniony jest od ilości montowanych produktów oraz miejsca montażu.
Znajomość języka niemieckiego i angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Montujemy również na terenie Niemiec gdzie mamy stałych klientów oraz klientów indywidualnych.
Oczekujemy poważnych kandydatów o wysokiej kulturze osobistej, i dobrym stanie zdrowia, którzy będą nas reprezentowali przed klientami.
Siedziba firmy na ulicy Santockiej, miejsce pracy u klienta.

KORONAWIRUS COVID-19

PRACUJEMY BEZ PRZERWY!

Pracujemy bez przerwy! Wszystkie nasze działy  obsługujące naszych Klientów pracują dla Państwa. Wdrożyliśmy odpowiednie procedury zawierające precyzyjne środki zapobiegawcze zalecane przez organy służby zdrowia i administrację rządową w celu zapewnienia bezpieczeństwa w naszym przedsiębiorstwie. Nie przewidujemy żadnych znaczących problemów związanych z funkcjonowaniem naszej firmy.

W związku z wprowadzeniem prze władze "godzin dla seniorów" informujemy iż nasz sklep nie jest objęty tymi regulacjami. Jeśli jesteś seniorem i oczekujesz indywidualnej obsługi prosimy o kontakt i ustalenie terminu obsługi seniora w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu do obsługi klienta indywidualnego przez dedykowanego sprzedawcę.


MONTAŻ I DOSTAWY

Wszystkie zaplanowane montaże przebiegają bez zakłóceń. Jesteśmy pewni kontynuacji naszych zwykłych relacji biznesowych, w tym realizacji dostaw i odbioru towarów.


TRANSPORT

Dzięki wdrożeniu odpowiednich procedur staramy się zapewnić bezpieczeństwo i minimalizację ryzyka dla kierowców obsługujących transporty naszych produktów. Ewentualne opóźnienia w terminowej realizacji dostaw mogą wystąpić z przyczyn niezależnych od Bergen s.c. o czym informować będziemy Państwa na bieżąco.


KOMUNIKACJA I WSPARCIE TECHNICZNE

Pomimo ograniczania kontaktów bezpośrednich do niezbędnego minimum jesteśmy do Państwa dyspozycji i zapewniamy, że wsparcie techniczne dla naszych Klientów funkcjonuje bez zmian. W razie potrzeby nasi pracownicy są dla Państwa dostępni telefonicznie i za pośrednictwem poczty elektronicznej: naszych punktach sprzedaży

Współpraca z firmą PARMAX

Drzwi trafiające w zróżnicowane gusta

Firma Labradoor nawiązała współpracę z nowym dostawcę producentem drzwi PARMAX. Asortyment powiększył się o kilka kolekcji drzwi wejściowych do domów. Skrzydła charakteryzują się unikalnym wzornictwem i dbałością o szczegóły. W katalogu znajdują się wyczerpujące opisy poszczególnych modeli.

Dostępne są następujące kolekcje: Top Design INOX, Top Design PLUS, Top Design GLASS oraz CLASSIC. Zachęcamy do zapoznania się z poszerzoną ofertą i wizyty w naszym Salonie.

Promocja na skrzydła DERPAL

Wysoka jakość, niska cena

Osobom poszukującym solidnych drzwi zewnętrznych polecamy niezawodn modele od firmy DERPAL. Ich cechą charakterystyczną jest trwałość i niezawodność, która bierze się z wysokogatunkowych materiałów i solidnego wykonania.

Dobra wiadomość dla naszych Klientów! Wybrane modele objęte są promocją. Wiecej informacji w załączonej ulotce: Tradycja i nowczesność w niskiej cenie.

Nowy asortyment: drzwi VOSTER

Promocja na skrzydła drzwiowe ramowe

Asortyment firmy Labradoor wzbogacił się o nowy asortyment. Można u nas zakupić wysokiej jakości drzwi VOSTER. Wśród propozycji są drzwi wewnętrzne ramowe, systemy przesuwane oraz drzwi szklane. Firma ta posiada własne zaplecze projektowe, co pozwala jej na tworzenie nowych wzorów, pasujących do aktualnych trendów. Mocne materiały i sprawdzone technologie to gwarancja wysokiego poziomu produktów.

Informujemy o promocji na wybrane modele skrzydeł ramowych: Więcej informacji w ulotce.

Nowa oferta, nowa promocja

Promocja na skrzydła HENRY oraz ZBIG

Oferta firmy Labradoor poszerzyła się o nowe produkty. W asortymencie znaleźć można drzwi marki DERPAL. Wśród propozycji są drzwi wewnętrzne oraz drzwi zewnętrzne drewniane i płytowe. Firma Derpal dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, a pracownicy mogą poszczycić się długoletnią praktyką. Dzięki temu drzwi te spełniają najwyższe standardy oraz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Ogłaszamy promocję na wybrane modele drzwi dębowych i sosnowych marki Derpal. Promocją objęte są drzwi HENRY i ZBIG dębowe oraz HENRY i ZBIG sosnowe.

Oferta ważna do odwołania lub wyczerpania zapasów.

Nowy katalog produktów INVADO

Szczegółowe informacje w katalogu

Pojawił się nowy katalog produktów INVADO. Niezwykle bogata oferta, daje możliwość wybrania produktu odpowiadającego indywidualnym potrzebom i gustom. Marka Invado cieszy się dobrą opinią, ze względu na precyzję wykonania, ciekawe wzornictwo oraz bogaty wybór. Osobom poszukującym drzwi wewnętrznych polecamy zapoznanie się z aktualną ofertą produktów tej firmy. W katalogu znajdą Państwo zdjecia poszczególnych modeli, dostępne okleiny, informacje techniczne oraz akcesoria uzupełniające.

Zaktualizowany cennik Centurion

Nowy katalog cen

Informujemy, że pojawił się nowy cennik na produkty firmy CENTURION. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi cenami i wybrania produktu odpowiadającego najwyższym normom jakości. Zapraszamy przejrzenia zaktualizowanej oferty i odwiedzin naszej siedziby w Szczecinie.

Katalog klamek DOMINO

Klamki DOMINO do Twoich drzwi

Zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem klamek, w ktorym można znaleźć ciekawe propozycje. Klasyczne i ozdobne, stylizowane na stare lub nowoczesne. Bogaty wybór umożliwia dospaowanie zarówno do indywidualnego gustu, jaki i rodzaju drzwi. Zachęcamy do poznania szczegółow zawartych w katalogu DOMINO.

Świeży katalog drzwi INVADO

Aktualna oferta INVADO

Znane ze świetnej jakości i przystępnych cen drzwi Invado są chętnie wybierane przez naszych Klientów. Bogata oferta różnych modeli pozwla na dobranie modelu w pełni odpowiadajacego indywidualnym gustom. Fakt, Że występują w różnych wersjach kolorystycznych jest dodatkowymm atutem. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą zawartą w katalogu drzwi INVADO.

  • 1
  • 2

SIEDZIBA I KONTAKT

LABRADOOR - BERGEN s.c.
K. Butrym, M. Jakszuk
ul. Santocka 48-49, 71-083 Szczecin
NIP: 851-301-21-65, REGON: 320364651
 
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 91 48 32 092  - zamówienia i pomiary 
tel: 500 258 800 - informacja handlowa
tel: 500 260 040 - informacja, transport
tel: 91 48 32 092 - serwis

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 9.00 - 18.00
Wtorek: 9.00 - 18.00
Środa: 9.00 - 18.00
Czwartek: 9.00 - 18.00
Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Niedziela: nieczynne