Drzwi PVC BUDVAR

Drzwi Budvar w Szczecinie

Drzwi zewnętrzne są elementem budowlanym, który powinien zapewnić maksymalne poczucie bezpieczeństwa, a także uchronić przed hałasem czy warunkami pogodowymi. Drzwi z PVC od producenta BUDVAR, który jest europejskim liderem posiadającym jedną z najnowocześniejszych produkcji okien i drzwi z PVC, aluminium i drewna, posiadają nie tylko stabilną i solidną konstrukcję, która zagwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa, ale uzbrojone są także w wysoką technikę otwierania i zamykania.

Firma Budvar oferuje szeroki wybór nowoczesnych modeli drzwi o niepowtarzalnym charakterze. Posiadamy wyjątkowe i eleganckie produkty, z pięknie zdobionym motywem, który nadaje całości lekkości, niebanalnego stylu i nowoczesności. W naszej ofercie występują drzwi aluminiowe i szklane. Drzwi szklane T-Glass to wysokiej klasy drzwi z szybą hartowaną specjalnie klejoną, co gwarantuje większe poczucie bezpieczeństwa. Współgrają idealnie z nowoczesnym stylem. Wśród zróżnicowanej oferty drzwi szklanych każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno miłośnicy bogatych zdobień jak surowych, geometrycznych kształtów.

Drzwi nasze posiadają nowoczesne systemy zapewniające maksymalną ilość światła wpadającego do pomieszczenia. Naszą firmę cechuje najwyższa jakość produktów i najlepsze parametry techniczne.  Wszystkich zainteresowanych  kupnem drzwi do domu zapraszamy do kontaktu z firmą Labradoor w Szczecinie.

Drzwi BUDVAR T-Ajto

Drzwi BUDVAR T-Ajto
Cena: --- pln/netto

Drzwi techniczne  T-Ajto z pełnowartościowego PVC do wykorzystania w pomieszczeniach administracyjnych, gospodarczych i przemysłowych.

Drzwi techniczne są ekonomiczną, lekką konstrukcją służącą głównie do zastosowania  w roli drzwi do pomieszczeń administracyjnych, gospodarczych i przemysłowych. Pomimo uproszczonej wersji okuć, drzwi te stanowią doskonałe zabezpieczenie przed nieproszonymi gośćmi.

Drzwi BUDVAR T-Passive InDoor/OutDoor

Drzwi BUDVAR T-Passive InDoor/OutDoor
Cena: --- pln/netto

System okienno-drzwiowy oparty na wielokomorowej budowie profili sprawia że jest to konstrukcja sztywna, charakteryzująca się bardzo dobrymi współczynnikami przenikalności cieplnej.

Drzwi BUDVAR T-Glass

Drzwi BUDVAR T-Glass
Cena: --- pln/netto

 

SIEDZIBA I KONTAKT

LABRADOOR - BERGEN s.c.
K. Butrym, M. Jakszuk
ul. Santocka 48-49, 71-083 Szczecin
NIP: 851-301-21-65, REGON: 320364651
 
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 91 48 32 092  - zamówienia i pomiary 
tel: 500 258 800 - informacja handlowa
tel: 500 260 040 - informacja, transport
tel: 91 48 32 092 - serwis

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 9.00 - 18.00
Wtorek: 9.00 - 18.00
Środa: 9.00 - 18.00
Czwartek: 9.00 - 18.00
Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Niedziela: nieczynne