Drzwi do mieszkań KMT

Drzwi do mieszkań KMT

Drzwi KMT Antywłamaniowe przez wzgląd na swoje parametry techniczne dają swoim użytkownikom poczucie bezpieczeństwa. Zastosowane rozwiązania zapewniają także ochronę przed hałasem. Drzwi KMT Antywłamaniowe znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie oczekiwana jest szczególna ochrona. Prócz swojej funkcjonalności wyróżniają się również ciekawym i estetycznym wyglądem. Proponujmy różnorodne modele drzwi, dostępne w naszym sklepie w Szczecinie.

Podejmując decyzję o zakupie drzwi należy uwzględnić różnorodne kwestie. Biorąc pod uwagę fakt, że ich zakup jest inwestycją czynioną na lata, warto wybrać takie które spełnią wszystkie nasza oczekiwania. Gwarantujemy, że drzwi KMT Antywłamaniowe, za sprawą swojej konstrukcji i estetyce wykonania sprawią, że będą Państwo zadowoleni z wyboru. Drzwi KMT dostępne w Szczecinie, dają komfort i pewną ochronę antywłamaniową.

Drzwi KMT CLASSIC ANTYWŁAMANIOWE KL. 2 do mieszkań

Drzwi Interdoor TOWER do mieszkań
Cena za komplet od 1977 pln/netto

Drzwi KMT Classic Antywłamaniowe kl 2 przeznaczone są do użytkowania w mieszkaniach w architekturze budynków wielorodzinnych. Drzwi antywłamaniowe klasy B odpowiadają zwiększonym normom stawianym drzwiom wejściowych do mieszkań. Antywłamaniowe drzwi KMT to wyrób wysokiej jakości spełniający warunki najwyższych standardów. Wprowadzone do użytkowania w budownictwie w oparciu o Aprobatę Techniczną, ponadto produkt objęty jest certyfikatem. Skrzydło drzwiowe ma grubość 54 mm, pokryte jest wysokiej klasy blachą stalową ocynkowaną wykończoną laminatem drewnopodobnym w kilku wybranych kolorach.

Drzwi KMT CLASSIC ANTYWŁAMANIOWE KL. 3 do mieszkań

Drzwi Interdoor TOWER do mieszkań
Cena za komplet: od 2487 pln/netto

Drzwi KMT Classic Antywłamaniowe kl3 przeznaczone do mieszkań w budownictwie wielorodzinnym. Spełniają najwyższe wymogi drzwi wejściowych antywłamaniowych. Zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Dopuszczone do stosowania w budownictwie na podstawie Aprobaty Technicznej oraz potwierdzone wynikami badań ITB dla drzwi klasy 3. Ponadto produkt objęty jest certyfikatemdokumentującym klasę antywłamaniową.

Drzwi KMT STANDRAD 55 do mieszkań

Drzwi Interdoor TOWER do mieszkań
Cena za komplet: od 1707 pln/netto

Oferta drzwi KMT Standard 55 skierowana jest do klientów, którzy przy zakupie drzwi kierują się nie tylko ich funkcjonalnością, ale biorą pod uwagę także ich walory zdobnicze. Oryginalne wzornictwo oraz neutralna kolorystyka użytych oklein idealnie komponuje się wszędzie tam, gdzie estetyka odgrywa zasadniczą rolę i wpływa na wyjątkowy klimat pomieszczenia, stanowiąc o naszym samopoczuciu.

SIEDZIBA I KONTAKT

LABRADOOR - BERGEN s.c.
K. Butrym, M. Jakszuk
ul. Santocka 48-49, 71-083 Szczecin
NIP: 851-301-21-65, REGON: 320364651
 
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 91 48 32 092  - zamówienia i pomiary 
tel: 500 258 800 - informacja handlowa
tel: 500 260 040 - informacja, transport
tel: 91 48 32 092 - serwis

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 9.00 - 18.00
Wtorek: 9.00 - 18.00
Środa: 9.00 - 18.00
Czwartek: 9.00 - 18.00
Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Niedziela: nieczynne