• Start
  • Realizacje
  • Klient indywidualny

REALIZACJE - Klient indywidualny

Galerie z naszych realizacji u klienta indywidualnego

Rozwój technologiczny, nowoczesność, innowacyjność - za tymi wszystkimi cechami podąża w tym świecie większość z nas. Produkty stolarki otworowej muszą być funkcjonalne, energooszczędne i estetyczne. Wychodząc naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom Klientów nasza firma z siedzibą w Szczecinie zapewnia ogromny asortyment produktów, który także można dopasować do indywidualnych potrzeb.

Odbiorcami firmy LaBRAdoor są nie tylko nabywcy instytucjonalni, ale także Klienci indywidualni dla których zawsze jesteśmy skłonni i gotowi wykonać profesjonalną usługę. Zapewniamy pomoc w doborze odpowiedniego produktu na specjalne zamówienia. Podążamy za wzrostem wymagań Konsumentów, dlatego też oferta naszej firmy często jest wzbogacana o coraz to nowsze rozwiązania, modele, wzory.

Nie od dziś wiadomo, że każdy z nas ma swój indywidualny styl i sposób bycia. Każdy też ma swoje własne wymagania i zapotrzebowania. Poniżej zamieszczone zostały zdjęcia z naszych realizacji, z którymi mogą się Państwo zapoznać w poniższej galerii.

Montaż drzwi aluminiowych do domu Szczecin

Drzwi aluminiowe dobrane przez Klienta. Wysoki komfort użytkowania i minimalna potrzeba konserwacji to atuty na które warto zwrócić uwagę. Gustowne wzornictwo ładnie komponuje się z otoczeniem. Warto pamiętać, że drzwi można dopasować do niestandardowych rozmiarów otworu.

Drzwi Aluminiowe Szczecin 05
Drzwi Aluminiowe Szczecin 06
Drzwi Aluminiowe Szczecin 08
Drzwi Aluminiowe Szczecin 09


Montaż drzwi drewnianych Dziadek

Dokonaliśmy montaży drzwi drewnianych firmy DZIADEK. Niewielkie przeszklenia dodają uroku i doskonale harmonizują ze stylistyką budynku. Wysokie parametry techniczne pozwolą na długie użytkowanie.

Drzwi Drewniane Szczecin 01
Drzwi Drewniane Szczecin 02
Drzwi Drewniane Szczecin 03
Drzwi Drewniane Szczecin 04


Montaż drzwi wewnętrznych

Montaż drzwi wewnętrznych w całym mieszkaniu. Model posiada różne warianty, więc można było dobrać drzwi dopasowując je do charakteru poszczególnych pomieszczeń. Dzięki temu można było zachować harmonię.

Drzwi Wewnetrzne Szczecin 01
Drzwi Wewnetrzne Szczecin 02
Drzwi Wewnetrzne Szczecin 03
Drzwi Wewnetrzne Szczecin 05


Montaż drzwi i okien Dziadek w Berlinie

Przedstawiamy realizację w Berlinie pod nadzorem konserwatora zabytków. Drzwi i okna drewniane firmy Dziadek. Z ogromną dbałością o detale została wymieniona stolarka okiena. Budynek po odnowieniu elewacji nabrał dawnego blasku, a okna podkreślająjego klasyczny charakter.

Drzwi Okna Dziadek Szczecin 01
Drzwi Okna Dziadek Szczecin 02
Drzwi Okna Dziadek Szczecin 03
Drzwi Okna Dziadek Szczecin 04
Drzwi Okna Dziadek Szczecin 05
Drzwi Okna Dziadek Szczecin 06
Drzwi Okna Dziadek Szczecin 07
Drzwi Okna Dziadek Szczecin 08


Brama rolowana Vertex

W sytuacjach, gdzie nie jest możliwe wykonanie bramy segmentowej alternatwą jest brama rolowana. Może być sterowana ręcznie i za pomocą silnika sterwanego pilotami.

Vertex Brama Rolowana 1
Vertex Brama Rolowana 2
Vertex Brama Rolowana 3
Vertex Brama Rolowana 4


Firma Labradoor ze Szczecina posiada szeroki asortyment zewnętrznych drzwi do domów i drzwi do mieszkań cenionych marek. Ponadto oferujemy drzwi wewnętrzne okleinowane, drzwi szklane oraz drzwi przesuwane, które nie tylko wyróżniają się funkcjonalnością, ale także stanowią oryginalny element dekoracyjny. Niezwykle bogaty wybór dostępnych modeli pozwoli mieszkańcom Szczecina wybrać takie drzwi, które będą idealnym dopełnieniem wystroju wnętrz i harmonizującym z wszystkimi elementami w pomieszczeniu.

Prócz tego na liści oferowanych przez nas produktów znajdują się okna pcv i okna drewniane. Jeśli chcą Państwo nabyć niezawodne okna wykonane z trwałych materiałów, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Uzupełnieniem asortymentu są parapety i rolety, które dopełnią całości. Wybierz z pośród wielu swoje własne okno na świat.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do siedziby firmy, gdzie nasi pracownicy służą fachowym doradztwem i pomocą. Klienci, którzy zdecydują się na zakup drzwi w firmie Labradoor Szczecin, mogą mieć pewność najwyższej klasy produktów i usług.

SIEDZIBA I KONTAKT

LABRADOOR - BERGEN s.c.
K. Butrym, M. Jakszuk
ul. Santocka 48-49, 71-083 Szczecin
NIP: 851-301-21-65, REGON: 320364651
 
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 91 48 32 092  - zamówienia i pomiary 
tel: 500 258 800 - informacja handlowa
tel: 500 260 040 - informacja, transport
tel: 91 48 32 092 - serwis

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 9.00 - 18.00
Wtorek: 9.00 - 18.00
Środa: 9.00 - 18.00
Czwartek: 9.00 - 18.00
Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Niedziela: nieczynne