• Start
  • Realizacje
  • Drzwi do domów

REALIZACJE Drzwi do domów

Realizacje drzwi do domów w naszej galerii

Drzwi są nie tylko ozdobą i wizytówką naszego domu, ale przede wszystkim służą jako ochrona i bezpieczeństwo mieszkańców. Powinny być dopasowane do stylu budowlanego, pod względem jakościowym, kolorystycznym, a także technologicznym, dobierane są do otoczenia oraz indywidualnych upodobań konsumentów. Firma LaBRAdoor zapewni i zagwarantuje poprzez swoją profesjonalną usługę, obsługę Klienta i doradztwo wysokiej jakości drzwi do domów. Szeroki ich wybór rodzajów spełni oczekiwania i wymagania użytkowników i domowników dając stuprocentową gwarancję długoletniego użytkowania naszych produktów.

Zapraszamy do skorzystania i zapoznania się z naszą  ofertą. Poniżej zamieściliśmy zdjęcia w naszej galerii, w której zamieszczone są różnego rodzaju drzwi do domów. Profesjonalizm, ekspresowa realizacja zamówień i pomoc w dopasowaniu i wybraniu produktu zapewnią stuprocentową satysfakcję wszystkich Klientów. A solidność, wykonanie i trwałość naszych drzwi do domów zapewnią komfortowe poczucie bezpieczeństwa.

Drzwi Aluminiowe

Drzwi aluminiowe są smukłą i nowoczesną konstrukcją drzwi. Posiadają szeroką paletę kolorów, co powoduje na dowolne ukształtowanie aranżacji wnętrz. Wysoki komfort użytkowania i minimalna potrzeba konserwacji przekłada się na ich długą żywotność. Drzwi można dostosować do niestandardowych rozmiarów otworu.

Drzwi Aluminiowe Do Domow Szczecin 1
Drzwi Aluminiowe Do Domow Szczecin 2
Drzwi Aluminiowe Do Domow Szczecin 3
Drzwi Aluminiowe Do Domow Szczecin 4
Drzwi Do Domow Aluminiowe Szczecin 01
Drzwi Do Domow Aluminiowe Szczecin 02
Drzwi Do Domow Aluminiowe Szczecin 03
Drzwi Do Domow Aluminiowe Szczecin 04


Drzwi Drewniane

Galeria przedstawia drzwi drewniane. Występują one w klasycznych wzorach, a także nowoczesnych liniach i kolorach. Zrobione są z najlepszych materiałów. posiadają liczne akcesoria, którymi można wyposażyć je w wyjątkowe klamki, pochwyty i zamki. Jakość i idealne wykonanie dadzą naszym Klientom stuprocentową satysfkację w ich użytkowaniu.

Drzwi Drewniane Szczecin Dziadek 12
Drzwi Drewniane Szczecin Dziadek 13
Drzwi Drewniane Szczecin Dziadek 2
Drzwi Drewniane Szczecin Dziadek 20
Drzwi Drewniane Szczecin Dziadek 24
Drzwi Drewniane Szczecin Dziadek 27
Drzwi Drewniane Szczecin Dziadek 29
Drzwi Drewniane Szczecin Dziadek 30
Drzwi Drewniane Szczecin Dziadek 7
Drzwi Drewniane Szczecin Dziadek Witraz 1
Drzwi Drewniane Szczecin Parmax
Drzwi Drewniane Szczecin Parmax 3


Drzwi Dziadek

Wyjątkowe drzwi Dziadek, o nietypowych rozmiarach. Dopasowane do stylu i charakteru wnętrza i otoczenia. Są idealnie wykonane, a jakość ich zapewni gwarancję długoletności ich użytkowania.

Drzwi Do Domow Szczecin Dziadek 01
Drzwi Do Domow Szczecin Dziadek 02
Drzwi Do Domow Szczecin Dziadek 03
Drzwi Do Domow Szczecin Dziadek 04


Drzwi Pcv

Drzwi PCV, które można zaprojektować według własnego pomysłu. Bogata oferta wypełnień drzwiowych z różnymi wzorami. Są doskonałym rozwiązaniem dla nietypowych otworów.

Drzwi Szczecin Pcv 1
Drzwi Szczecin Pcv 2
Drzwi Szczecin Pcv 3
Drzwi Szczecin Pcv 4


Firma Labradoor ze Szczecina posiada szeroki asortyment zewnętrznych drzwi do domów i drzwi do mieszkań cenionych marek. Ponadto oferujemy drzwi wewnętrzne okleinowane, drzwi szklane oraz drzwi przesuwane, które nie tylko wyróżniają się funkcjonalnością, ale także stanowią oryginalny element dekoracyjny. Niezwykle bogaty wybór dostępnych modeli pozwoli mieszkańcom Szczecina wybrać takie drzwi, które będą idealnym dopełnieniem wystroju wnętrz i harmonizującym z wszystkimi elementami w pomieszczeniu.

Prócz tego na liści oferowanych przez nas produktów znajdują się okna pcv i okna drewniane. Jeśli chcą Państwo nabyć niezawodne okna wykonane z trwałych materiałów, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Uzupełnieniem asortymentu są parapety i rolety, które dopełnią całości. Wybierz z pośród wielu swoje własne okno na świat.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do siedziby firmy, gdzie nasi pracownicy służą fachowym doradztwem i pomocą. Klienci, którzy zdecydują się na zakup drzwi w firmie Labradoor Szczecin, mogą mieć pewność najwyższej klasy produktów i usług.

SIEDZIBA I KONTAKT

LABRADOOR - BERGEN s.c.
K. Butrym, M. Jakszuk
ul. Santocka 48-49, 71-083 Szczecin
NIP: 851-301-21-65, REGON: 320364651
 
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 91 48 32 092  - zamówienia i pomiary 
tel: 500 258 800 - informacja handlowa
tel: 500 260 040 - informacja, transport
tel: 91 48 32 092 - serwis

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 9.00 - 18.00
Wtorek: 9.00 - 18.00
Środa: 9.00 - 18.00
Czwartek: 9.00 - 18.00
Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Niedziela: nieczynne