• Start
  • Usługi
  • Montaż drzwi

Montaż drzwi Szczecin

Produkty najlepszej jakości

Wybór odpowiednich drzwi czy to wejściowych, czy też wewnętrznych nie może być pochopną decyzją. Zakup drzwi to kosztowna inwestycja, szczególnie w momencie gdy konieczne jest wyposażenie całego domu bądź mieszkania za jednym razem lub przy nabyciu solidnych drzwi antywłamaniowych. W ofercie naszej firmy ze Szczecina znajdują się drzwi wewnętrzne okleinowane, drzwi wewnętrzne drewniane, drzwi przesuwane. Osobom, które szczególnie dbają o bezpieczeństwo bliskich i swojego mienia polecamy solidne drzwi antywłamaniowe. Ten element wyposażenia naszego lokum powinien służyć nam przez długie lata, dlatego  wybrany model musi posiadać trzy istotne cechy: trwałość, funkcjonalność i estetykę. Pracownicy naszej firmy ze Szczecina, po zebraniu istotnych informacji podpowiedzą, które z dostępnych drzwi najlepiej sprawdzą się w konkretnym miejscu.

Profesjonalna ekipa gwarancją dobrze wykonanego montażu

Realizację tegoż przedsięwzięcia warto powierzyć komuś godnemu zaufania, orientującemu się w branży stolarki otworowej. Komuś kto dysponuje wiadomościami z zakresu technologii, montażu, jak również aktualnych trendów. Nie musisz być obeznany z tematyką drzwi. Firma Labradoor ze Szczecina wybierze dla Ciebie optymalne rozwiązania, a usługę montażu drzwi wykona fachowo, sprawnie i terminowo.

Firma Labradoor ze Szczecina posiada szeroki asortyment zewnętrznych drzwi do domów i drzwi do mieszkań cenionych marek. Ponadto oferujemy drzwi wewnętrzne okleinowane, drzwi szklane oraz drzwi przesuwane, które nie tylko wyróżniają się funkcjonalnością, ale także stanowią oryginalny element dekoracyjny. Niezwykle bogaty wybór dostępnych modeli pozwoli mieszkańcom Szczecina wybrać takie drzwi, które będą idealnym dopełnieniem wystroju wnętrz i harmonizującym z wszystkimi elementami w pomieszczeniu.

Prócz tego na liści oferowanych przez nas produktów znajdują się okna pcv i okna drewniane. Jeśli chcą Państwo nabyć niezawodne okna wykonane z trwałych materiałów, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Uzupełnieniem asortymentu są parapety i rolety, które dopełnią całości. Wybierz z pośród wielu swoje własne okno na świat.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do siedziby firmy, gdzie nasi pracownicy służą fachowym doradztwem i pomocą. Klienci, którzy zdecydują się na zakup drzwi w firmie Labradoor Szczecin, mogą mieć pewność najwyższej klasy produktów i usług.

SIEDZIBA I KONTAKT

LABRADOOR - BERGEN s.c.
K. Butrym, M. Jakszuk
ul. Santocka 48-49, 71-083 Szczecin
NIP: 851-301-21-65, REGON: 320364651
 
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 91 48 32 092  - zamówienia i pomiary 
tel: 500 258 800 - informacja handlowa
tel: 500 260 040 - informacja, transport
tel: 91 48 32 092 - serwis

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 9.00 - 18.00
Wtorek: 9.00 - 18.00
Środa: 9.00 - 18.00
Czwartek: 9.00 - 18.00
Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Niedziela: nieczynne