• Start
 • Usługi
 • Montaż okien

Montaż okien Szczecin

Estetyczne i funkcjonalne okna dla Ciebie

Zakup okien, to niemały wydatek, w związku z tym jest to niezwykle ważna i trudna decyzja.  Jednakże jest to inwestycja czyniona raz na wiele lat, a nawet na całe życie. Do podstawowych funkcji, jakie powinny pełnić okna należą: wentylacja pomieszczeń, ochrona przed temperaturą i warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz oraz dźwiękoszczelność przyczyniająca się do ciszy i spokoju w naszym lokum. Firma Labradoor Szczecin w swojej bogatej ofercie posiada okna pcv i okna drewniane oraz okna przesuwane, więc każdy Klient odnajdzie interesujący go rodzaj. Ponadto trzeba wziąć pod uwagę też względy estetyczne. Okna są elementem składającym się na wygląd całego pomieszczenia, powinny się też dobrze komponować z resztą budynku od strony zewnętrznej, dlatego warto zwrócić uwagę na ich formę i kolorystykę. Prócz tego wpuszczają do naszych wnętrz światło, trzeba więc przy wyborze okien uwzględnić również ten aspekt. O tym, w jakim zakresie dane okno będzie spełniać wymienione funkcje, stanowią jego indywidualne parametry techniczne, a doświadczeni pracownicy naszej firmy ze Szczecina służą fachowym doradztwem.

Profesjonalny montaż okien gwarancją satysfakcji

Wskazane jest zastanowienie się, jaki efekt chcemy uzyskać za pomocą okien i jaki koszt ponieść. Firma Labradoor ze Szczecina ma w swojej ofercie okna pcv BUDVAR, okna pcv BUDVAR przesuwane HS i HKS, okna drewniane DZIADEK i BUDVAR. Montaż okien jest równie istotnym aspektem, decydującym o długotrwałym i bezproblemowym użytkowaniu okna, co jakość samego produktu i materiałów z jakich został wykonany. Nieprawidłowo przeprowadzony montaż może spowodować uszkodzenia, co więcej może doprowadzić do zniszczeń powodujących konieczność wymiany okna. Dlatego tak istotne jest zlecenie prac montażowych fachowej ekipie. Pracownicy naszej firmy służą dodatkowo kompetentną konsultacją w chwili doboru odpowiedniego produktu, a przed zamontowaniem okien dokonują dokładnych pomiarów. Wszystkie czynności związane z montażem okien wykonają starannie, solidnie oraz zgodnie ze sztuką budowlaną, polskimi normami i prawem budowlanym.

Montaż okien

Cena:- Koszt montażu okien od 40 zł /mb do 110zł /mb

Usługa obejmuje:

 • pomiar przed montażem
 • porady przy doborze okien
 • demontaż starych okien i ościeżnicy
 • dowóz okien i wniesienie
 • montaż okien i ościeżnicy zgodnie ze sztuką budowlaną, polskimi normami i prawem budowlanym
 • montaż klamek, szyldów, wizjera
 • montaż parapetów
 • podstawową obróbkę tynkarską

Materiały potrzebne do montażu są wliczone w cenę.
Zostawiamy po sobie porządek.

Usługa nie obejmuje:

 • malowania, kładzenia gładzi, tapetowania
 • podczas pomiaru można ustalić dodatkowy zakres prac do wykonania

Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości - ZADZWOŃ!
Umów się na konsultacje/pomiar - chętnie doradzimy.
Gwarancja satysfakcji!

Firma Labradoor ze Szczecina posiada szeroki asortyment zewnętrznych drzwi do domów i drzwi do mieszkań cenionych marek. Ponadto oferujemy drzwi wewnętrzne okleinowane, drzwi szklane oraz drzwi przesuwane, które nie tylko wyróżniają się funkcjonalnością, ale także stanowią oryginalny element dekoracyjny. Niezwykle bogaty wybór dostępnych modeli pozwoli mieszkańcom Szczecina wybrać takie drzwi, które będą idealnym dopełnieniem wystroju wnętrz i harmonizującym z wszystkimi elementami w pomieszczeniu.

Prócz tego na liści oferowanych przez nas produktów znajdują się okna pcv i okna drewniane. Jeśli chcą Państwo nabyć niezawodne okna wykonane z trwałych materiałów, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Uzupełnieniem asortymentu są parapety i rolety, które dopełnią całości. Wybierz z pośród wielu swoje własne okno na świat.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do siedziby firmy, gdzie nasi pracownicy służą fachowym doradztwem i pomocą. Klienci, którzy zdecydują się na zakup drzwi w firmie Labradoor Szczecin, mogą mieć pewność najwyższej klasy produktów i usług.

SIEDZIBA I KONTAKT

LABRADOOR - BERGEN s.c.
K. Butrym, M. Jakszuk
ul. Santocka 48-49, 71-083 Szczecin
NIP: 851-301-21-65, REGON: 320364651
 
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 91 48 32 092  - zamówienia i pomiary 
tel: 500 258 800 - informacja handlowa
tel: 500 260 040 - informacja, transport
tel: 91 48 32 092 - serwis

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 9.00 - 18.00
Wtorek: 9.00 - 18.00
Środa: 9.00 - 18.00
Czwartek: 9.00 - 18.00
Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Niedziela: nieczynne