Parapety

Parapety Szczecin

Parapety to nieodłączny element wykończeniowy każdego okna. Wykonane z różnorodnych materiałów pełnią funkcje dekoracyjne i praktyczne. Firma Labradoor w Szczecinie posiada szeroki wybór parapetów MDF, wytworzonych z wysokogatunkowych płyt z włókien drzewnych. Wykończone okleiną, fornirem lub lakierowane stwarzając szerokie możliwości aranżacyjne. W naszej ofercie znajdują się także parapety MDF MAGURA pokryte folią PCV odporną na poplamienie i uszkodzenia oraz promieniowanie UV, dzięki czemu zachowują żywe kolory przez lata. Wykonane są z drewnopodobnej płyty przeznaczonej do użytkowania w miejscach narażonych na działanie wody, bez obaw więc możemy hodować na nim kwiaty doniczkowe, które będą dodatkowym akcentem dekoracyjnym.

Bardzo estetyczne parapety HDF powstają z cechującej się nieprzeciętną twardością i gęstością płyty z włókien drzewnych, dzięki temu są bardzo trwałe i niepodatne na uszkodzenia. Pokryte fornirem lub okleiną CPL imitującymi drewno, elegancko się prezentują i harmonizują z wystrojem wnętrza. W naszej firmie w Szczecinie można się także zaopatrzyć w parapety konglomerat, które występują w różnych barwach i odcieniach. Łatwe do utrzymania w czystości i bardzo trwałe. Ich oryginalny wygląd przyciąga wzrok i nadaje wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Na liście naszych produktów są również parapety z granitu, którego główną cechą jest wytrzymałość. Prócz tego posiadają wysokie walory dekoracyjne. Występują w stonowanych kolorach ze stworzonym przez naturę wzorem. Odporne na działanie warunków atmosferycznych są chętnie wybierane przez naszych Klientów. Inna propozycją na wykończenie okna są parapety marmurowe. Niezwykle efektowne dzięki niejednolitej powierzchni i oryginalnej fakturze. Jeśli ustawić na nim dodatkowe elementy dekoracyjne: figurkę, świecę czy doniczkę z kwiatem, z pewnością odmieni każde wnętrze.

Wśród oferowanych przez naszą firmę produktów znajdują się też parapety wykonane z trawertynu. Występują w jasnych barwach i elegancko się prezentują w różnego rodzaju pomieszczeniach. Labradoor w Szczecinie oferuje Państwu parapety z konglomeratu kwarcowego, którego główną zaletą jest gładka i nieprzepuszczalna powierzchnia, ułatwiająca utrzymanie go w czystości. Jest też odporny na działanie kwasów. Szeroka paleta kolorów umożliwi dopasowanie parapetu do stylu wnętrza. Ostatnią już propozycją są parapety postforming wykonane z płyty wiórowej oklejonej laminatem hpl. Odporne na zarysowania stanowią estetyczny element wykończeniowy.

Parapety MDF

Parapety MDF

Parapety MDF - płyta MDF jest to średnio gęsta płyta z włókien drzewnych. Materiał ten doskonale nadaje się do wykonania wysokiej jakości parapetów MDF lakierowanych, okleinowanych (sztuczna okleina) jak też fornirowanych (naturalna okleina dębowa).

Parapety HDF fornirowane

Parapety HDF fornirowane
Cena: liczona według kosztorysu

Parapety HDF fornirowane - płyta HDF jest to płyta z włókien drzewnych, charakteryzuje się dużą twardością i podwyższ oną gęstością. Płyty HDF są materiałem nośnym do powlekania laminatami HPL i CPL, papierami żywiczymi i okleinami naturalnymi.

Parapety HDF okleina CPL

Parapety HDF okleina CPL
Cena: liczona według kosztorysu

Parapety HDF w okleinie CPL - płyta HDF jest to płyta z włókien drzewnych, charakteryzuje się dużą twardością i podwyższ oną gęstością. Płyty HDF są materiałem nośnym do powlekania laminatami HPL i CPL, papierami żywiczymi i okleinami naturalnymi.

Parapety z konglomeratu marmurowego

Parapety z konglomeratu marmurowego
Cena: liczona według kosztorysu

Parpety z konglomeratu marmurowego - konglomerat to materiał, który posiada właściwości kamienia naturalnego, występuje w całej gamie kolorów i odcieni. Parapety można dopasować do rodzaju okien, koloru ścian, stylu i wyposażenia wnętrza.

Parapety z granitu

Parapety z granitu
Cena: liczona według kosztorysu

Parapety z granitu - różnorodność barw oraz bogactwo wzorów kamieni, pozwala na dobór parapetów do kolorystyki i wyglądu zewnętrznego budynku.

Parapety z marmuru

Parapety z marmuru
Cena: liczona według kosztorysu

Parapety z marmuru - marmur ze względu na posiadane właściwości, doskonale nadaje się na posadzki oraz schody, a także ściany, blaty łazienkowe i parapety wewnętrzne. Różnorodność barw marmuru pozwala na ułożenie niepowtarzalnej powierzchni, składającej się z całej palety odcieni.

Parapety postforming

Parapety postforming
Cena: liczona według kosztorysu

Parapety postforming - płyta wiórowa, z której są wykonane pokryta jest laminatem hpl, odpornym na uszkodzenia i zarysowania. Spód parapetu zabezpieczony jest papierem przeciwprężnym, zapobiegającym zawilgoceniu oraz zniekształceniu.

SIEDZIBA I KONTAKT

LABRADOOR - BERGEN s.c.
K. Butrym, M. Jakszuk
ul. Santocka 48-49, 71-083 Szczecin
NIP: 851-301-21-65, REGON: 320364651
 
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 91 48 32 092  - zamówienia i pomiary 
tel: 500 258 800 - informacja handlowa
tel: 500 260 040 - informacja, transport
tel: 91 48 32 092 - serwis

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 9.00 - 18.00
Wtorek: 9.00 - 18.00
Środa: 9.00 - 18.00
Czwartek: 9.00 - 18.00
Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Niedziela: nieczynne