Drzwi do domów

Drzwi wejściowe do domów

Niewątpliwie drzwi wejściowe to niezbędny element każdego domu. Solidne i mocne powalają czuć się bezpiecznie w zaciszu domowego ogniska. W związku z tym powinny być wykonane z wysokogatunkowych materiałów i charakteryzować się konstrukcją niepodatną na uszkodzenia, a tym samym także na włamania. Drzwi oferowane przez nas w Szczecinie, cechuje najwyższa jakość wykonania, dzięki czemu z powodzeniem mogą służyć jak drzwi wejściowe do domu.

Równie ważne jest, aby drzwi wejściowe wykonane były z tworzyw odpornych na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, co pozwala na ich długoletnie użytkowanie. Ponadto odpowiednio skonstruowane drzwi zapewniają ochronę przed hałasem dobiegającym z zewnątrz. Drzwi oferowane przez nasz sklep w Szczecinie, gwarantują izolację akustyczną oraz termiczną, zapobiegającą ucieczce pożądanego ciepła z domu.

Prócz wszystkich parametrów technicznych przyczyniających się do funkcjonalności drzwi, niemałe znaczenie ma również ich wygląd zewnętrzny. Wpływają na wizerunek całego domu, dlatego przy wyborze odpowiedniego modelu powinniśmy kierować się także ich kolorystyką. Dzięki temu będę dobrze harmonizowały z estetyką domu, w którym mają być zamontowane. Szeroka gama różnorodnych rodzajów drzwi dostępnych w Szczecinie, z pewnością zadowoli najbardziej wyrafinowane gusta naszych Klientów.

Drzwi drewniane DZIADEK do domów TYMAWA 68

Drzwi drewniane DZIADEK do domów TYMAWA 68
Cena: wycena indywidualna

W skład zestawu zalicza się: skrzydło płytowe o grubości 68mm wykonane z klejonego drewna sosnowego, okryte z obu stron sklejką z drewna sosnowego lub red meranti o strukturze skrawanej wzdłużnie, dwa odrębne zamki pojedyncze z wkładkami, klamka z szyldem podstawowym, punktowe blachy zaczepowe, ościeżnica stała z klejonego drewna sosnowego (za dodatkowa dopłatą odłogowana red meranti) z uszczelką, próg aluminiowy płaski oraz trzy zawiasy wkręcane.

Drzwi drewniane DZIADEK TYMAWA 68 z aplikacją stalową

Drzwi drewniane DZIADEK TYMAWA 68 z aplikacją stalową
Cena: wycena indywidualna

Komplet drzwiowy zawiera: skrzydło płytowe o grubości 68mm zbudowane z klejonego drewna sosnowego, oklejone na całości sklejką z drewna sosnowego lub red meranti (o strukturze skrawanej wzdłużnie), dwa odrębne pojedyncze zamki z wkładkami, punktowe blachy zaczepowe, klamkę z szyldem podstawowym, ościeżnica stała z klejonego drewna sosnowego (za dodatkową dopłatą także odłogowana red meranti) z uszczelką, płaski próg aluminiowy, oraz trzy zawiasy wkręcane. Od strony zewnętrznej w skrzydło wpuszczona jest aplikacja z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Wewnątrz skrzydło w standardzie jest gładkie.

Drzwi KMT STANDRAD 55 do domów

Drzwi KMT STANDRAD 55 do domów
Cena za komplet: 1707 pln/netto

Oferta drzwi KMT Standard 55 skierowana jest do klientów, którzy przy zakupie drzwi kierują się nie tylko ich funkcjonalnością, ale biorą pod uwagę także ich walory zdobnicze. Oryginalne wzornictwo oraz neutralna kolorystyka użytych oklein idealnie komponuje się wszędzie tam, gdzie estetyka odgrywa zasadniczą rolę i wpływa na wyjątkowy klimat pomieszczenia, stanowiąc o naszym samopoczuciu.

Drzwi KMT Plus klasa 2 pełne

Drzwi KMT Plus klasa 2 pełne
Cena za komplet: od 1579 pln/netto

Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe KMT klasy 2 przeznaczone do stosowania zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i wielorodzinnym. Solidna budowa oraz bardzo dobre parametry techniczne gwarantują zadowolenie z użytkowania. Wielopunktowe zamki oraz bolce antywyważeniowe zapewniają bezpieczeństwo, a system podwójnych uszczelek zapewnia termoizolacyjność. Nie bez znaczenia jest także niebanalne wzornictwo, a tym samym też estetyczny wygląd skrzydeł.

Drzwi KMT Plus klasa 3 pełne

Drzwi KMT Plus klasa 3 pełne
Cena za komplet : od 2459 pln/netto

Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe KMT klasy 3 przeznaczone do stosowania zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i wielorodzinnym. Solidna budowa oraz bardzo dobre parametry techniczne gwarantują zadowolenie z użytkowania. Wielopunktowe zamki oraz bolce antywyważeniowe zapewniają bezpieczeństwo, a system podwójnych uszczelek zapewnia termoizolacyjność. Nie bez znaczenia jest także niebanalne wzornictwo, a tym samym też estetyczny wygląd skrzydeł.

Drzwi KMT PLUS Duo Kolor

Drzwi KMT PLUS Duo Kolor
Cena za komplet : od 2984 pln/netto

Drzwi KMT PLUS Duo Kolor stosuje się główni jako drzwi wejściowe w budownictwie jednorodzinnym. Solidna budowa, parametry techniczne oraz ciekawe wzornictwo, to pewność wysokiej jakości i zadowolenie z użytkowania. Wielopunktowe zamki oraz bolce antywyważeniowe zapewniają bezpieczeństwo, a system podwójnych uszczelek wpływa na termoizolacyjność. Nie bez znaczenia jest także ciekawe, przykuwające wzork wzornictwo.wzornictwo.

Drzwi KMT PLUS z dostawką do domów

Drzwi KMT PLUS z dostawką do domów
Cena: wycena indywidualna

Seria drzwi KMT PLUS Z DOSTAWKĄ powstała z myślą o Klientach lubiących niebanalne rozwiązania, zwracająca uwagę kolorystyka w naturalnych odcieniach drewna w połączeniu z dekoracyjnymi głębokimi tłoczeniami dostarcza swoim użytkownikom miłe dla oka wrażenie estetyczne. Drzwi przeznaczone do mieszkań w budownictwie jednorodzinnym, dla Klientów, u których występuje potrzeba zabudowania szerokich otworów drzwiowych. Bogata paleta dostępnych wzorów przeszkleń oraz konfiguracji wersji ułatwia dopasowanie drzwi do niemal każdej elewacji. Drzwi wykonane z uwzględnieniem najwyższych wymogów dotyczących drzwi zewnętrznych.

Drzwi KMT DWUSKRZYDŁOWE do domów

Drzwi KMT DWUSKRZYDŁOWE do domów
Cena komplet : wycena indywidualna

Seria drzwi KMT jest propozycją dla Klientów, którzy chcą nadać swojemu domowi dobrego smaku i niepowtarzalnego stylu. Dajemy sposobność zestawienia skrzydeł drzwiowych w różnych konfiguracjach, wariant pełny lub przeszklony, w zależności od upodobań osoby zamawiającej. Promienie słoneczne przenikające przez oryginalne formy przeszkleń inspirują do stosowania nietuzinkowych rozwiązań. Precyzja połączona z solidnością wykonania drzwi dwuskrzydłowych, przy wykorzystaniu najlepszych materiałów zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom oraz sprawia, że dom zyskuje nowe wyjątkowe oblicze.

Drzwi KMT PLUS przeszkolne do domów

Drzwi KMT PLUS przeszkolne do domów
Cena za komplet : od 1609 pln/netto

Drzwi KMT plus z przeszkleniami znajdują swoje zastosowanie jako drzwi zewnętrzne w domach jednorodzinnych, ponieważ ich mocna konstrukcja gwarantuje ochronę przed intruzami oraz zapewnia wydłużony okres eksploatacji. Oferta skierowana jest do osób oczekujących zarazem bezpieczeństwa i walorów estetycznych. Szeroki przekrój wzorów przeszkleń ułatwia dopasowanie drzwi do różnego rodzaju elewacji. Drzwi spełniają wszystkie wymogi stawiane drzwiom zewnętrznym, objęte są certyfikatem. Posiadają Aprobatę Techniczną, określającą ich przydatność do stosowania.

Naświetla KMT

Naświetla KMT
Cena: od 1600 pln/netto

Produkt przeznaczony do stosowania w budynkach, które posiadają niestandardowe otwory oraz wymagają dodatkowego nasłonecznienia wnętrza. Naświetla górne i boczne, to produkt dedykowany do drzwi KMT PLUS wyposażonych w ościeżnicę KMT ENERGY 60.

Drzwi PARMAX Top Design INOX

Drzwi PARMAX Top Design INOX
Cena: wycena indywidualna

Drzwi Top Design INOX wyróżniają się nieszablonowym wyglądem - efektowne połączenie drewna z okuciem INOX.  Szeroki wybór modeli pozwala na wybranie drzwi dostosowanych do gustu i potrzeb użytkowników. Przykuwające wzrok wzornictwo sprawia, że drzwi stają się gustowną wizytówką domu, wiele mówiącą o dobrym smaku właściciela. Zastosowane rozwiązania przekładają się na bezpieczeństwo i trwałość.

Drzwi PARMAX Top Design PLUS

Drzwi PARMAX Top Design PLUS
Cena: wycena indywidualna

Drzwi Top Design PLUS są przede wszystkim niezwykle stylowe. Projektanci zadbali, o to by w dużym stopniu pełniły funkcję dekoracyjną. Szeroka paleta kolorów i różnorodnych modeli, to możliwość dobrania drzwi trafiających w gusta i indywidualne oczekiwania. Drzwi zewnętrze powinny charakteryzować się solidnym wykonaniem, aby stanowiły pewne i wytrzymałe zabezpieczenie domu. Takie właśnie są drzwi Top Design PLUS, dzięki sprawdzonym i przemyślanym rozwiązaniom.

Drzwi PARMAX Top Design GLASS

Drzwi PARMAX Top Design GLASS
Cena: wycena indywidualna

Top Design GLASS to niezwykle elegancka kolekcja drzwi zewnętrznych. Wykonane z wysokogatunkowych materiałów są bardzo trwałe i odporne na zniszczenia. Ciekawy kształty przeszkleń, nadają drzwiom niepowtarzalnego charakteru. Producent dołożył starań, aby do rąk Klientów trafił produkt doskonały pod każdym względem: estetyki, bezpieczeństwa, trwałości. Skutecznie chronią przed intruzami i niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.

Drzwi PARMAX CLASSIC

Drzwi PARMAX CLASSIC
Cena: wycena indywidualna

Drzwi zewnętrzne Parmax Classic to idealne rozwiązanie dla tradycjonalistów, którzy nie gustują w nowoczesnym stylu. Skrzydła zdobione frezowaniami, wyglądają naprawdę stylowo. Dekoracyjne elementy, dbałość o detale i solidne wykonanie to ich cechy charakterystyczne. Efektowna wizytówka domu, świadcząca o wysokim poczuciu estetycznym właściciela.

Drzwi BUDVAR T-Ajto

Drzwi BUDVAR T-Ajto
Cena: --- pln/netto

Drzwi techniczne  T-Ajto z pełnowartościowego PVC do wykorzystania w pomieszczeniach administracyjnych, gospodarczych i przemysłowych.

Drzwi techniczne są ekonomiczną, lekką konstrukcją służącą głównie do zastosowania  w roli drzwi do pomieszczeń administracyjnych, gospodarczych i przemysłowych. Pomimo uproszczonej wersji okuć, drzwi te stanowią doskonałe zabezpieczenie przed nieproszonymi gośćmi.

[12  >>  

SIEDZIBA I KONTAKT

LABRADOOR - BERGEN s.c.
K. Butrym, M. Jakszuk
ul. Santocka 48-49, 71-083 Szczecin
NIP: 851-301-21-65, REGON: 320364651
 
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 91 48 32 092  - zamówienia i pomiary 
tel: 500 258 800 - informacja handlowa
tel: 500 260 040 - informacja, transport
tel: 91 48 32 092 - serwis

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 9.00 - 18.00
Wtorek: 9.00 - 18.00
Środa: 9.00 - 18.00
Czwartek: 9.00 - 18.00
Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Niedziela: nieczynne