• Start
  • Realizacje
  • Drzwi wewnętrzne

REALIZACJE Drzwi wewnętrzne

Realizacja i wykonanie drzwi wewnętrznych przez naszą firmę

W naszej bogatej ofercie stolarki otworowej, znajdującej się na naszej stronie internetowej, a której dokładnie można się przyjrzeć w zamieszczonej poniżej galerii nie brakuje takich produktów jak wysokiej jakości drzwi wewnętrzne. Właściwie dobrane drzwi potrafią nie tylko stworzyć charakter danego wnętrza, ale potrafią nadać harmonię otoczeniu poprzez odpowiedni wybór kolorystyki, rodzaj, konstrukcję czy wybór określonego wariantu.

Firma LaBRAdoor z siedzibą w Szczecinie zajmująca się kompleksową obsługą Klientów w zakresie sprzedaży i montażu drzwi wychodzi naprzeciw oczekiwaniom jakie są stawiane we współczesnym świecie. I tak oto w obszernym wyborze produktów można znaleźć drzwi wewnętrzne w stylu nowoczesnym, ale także i klasycznym.

Poniżej zaprezentowane zostały dla Państwa modele drzwi w różnorodnych kolorach i stylach, z oryginalnym wzornictwem, a także z wysokiej jakości surowców przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć technologicznych. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych produktów i skorzystania z naszego doradztwa i usług. Gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie naszym Klientom!

Drzwi Przesuwne

Drzwi przesuwane pozwalają zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniach. Takie szczególne rozwiązanie występuje w kilku rodzajach: system naścienny, system chowany w ścianie, drzwi przesuwane dwuskrzydłowe. Niektóre z nich pozwalają na dowolną modyfikację, np. najklejając lustro lub wykonując wymiar inny niż standardowy.

Drzwi Wewnetrzne Przesuwne Szczecin 01
Drzwi Wewnetrzne Przesuwne Szczecin 02
Drzwi Wewnetrzne Przesuwne Szczecin 03
Drzwi Wewnetrzne Przesuwne Szczecin 05


Drzwi Centurion

Drzwi wewnętrzne. Bardzo bogata oferta drzwi pozwala dopasować ofertę dla każdego klienta. Drzwi przylgowe z widocznymi zawiasami, drzwi bezprzylgowe z ukrytymi. Opaski maskujące o różnych szerokościach oraz drzwi z niewidocznymi ościeżnicami. Bogata kolorystyka pozwala wybrać klientom drzwi, które nadają mieszkaniu odpowiedni charakter.

Drzwi Wewnetrzne Szczecin Centuion 3
Drzwi Wewnetrzne Szczecin Centurion 5
Drzwi Wewnetrzne Szczecin Centurion 1
Drzwi Wewnetrzne Szczecin Centurion 11
Drzwi Wewnetrzne Szczecin Centurion 2
Drzwi Wewnetrzne Szczecin Centurion 4
Drzwi Wewnetrzne Szczecin Centurion Do Kuchni
Drzwi Wewnętrzne Szczecin Centurion 5


Drzwi Interdoor

Drzwi wewnętrzne Interdoor. Ich bogata oferta pozwala dopasować ofertę do najbardziej wymagającego Klienta. Drzwi przylgowe z widocznymi zawiasami, a także drzwi bezprzylgowe z ukrytymi. Opaski maskujące o różnych szerokościach oraz drzwi z niewidocznymi ościeżnicami. Różnorodna paleta kolorystyczna pozwala dopasować drzwi do każdego mieszkania i zaaranżować wnętrze w wybranym dla Klienta stylu.

Drzwi Wewnetrzne Interdoor Szczecin 01
Drzwi Wewnetrzne Interdoor Szczecin 02
Drzwi Wewnetrzne Interdoor Szczecin 03
Drzwi Wewnetrzne Interdoor Szczecin Capri 07
Drzwi Wewnetrzne Interdoor Szczecin Derby 06
Drzwi Wewnetrzne Interdoor Szczecin Lukka 08
Drzwi Wewnetrzne Interdoor Szczecin Rondo 05
Drzwi Wewnetrzne Szczecin Interdoor Bezprzylgowe 04


Drzwi Leon Sara Complete Standard

Idealne rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz. Inwestor wybrał drzwi Sara Complete Standard pzygotowane do pomalowania we własnym zakresie. Jest to łazienka w sypialni i garderoba. Drzwi do łazienki z zamkiem i podcięciem wentylacyjnym otwierają się na zewnątrz a drzwi do garderoby otwierają się do środka, ale ustawione są w jednej lini. Daje to świetny efekt wizualny jednolitej ściany.

Drzwi Wewnetrzne Sara Complete 01
Drzwi Wewnetrzne Sara Complete 02
Drzwi Wewnetrzne Sara Complete 03
Drzwi Wewnetrzne Sara Complete 04
Drzwi Wewnetrzne Sara Complete 05
Drzwi Wewnetrzne Sara Complete 06
Drzwi Wewnetrzne Sara Complete 07
Drzwi Wewnetrzne Sara Complete 08


Firma Labradoor ze Szczecina posiada szeroki asortyment zewnętrznych drzwi do domów i drzwi do mieszkań cenionych marek. Ponadto oferujemy drzwi wewnętrzne okleinowane, drzwi szklane oraz drzwi przesuwane, które nie tylko wyróżniają się funkcjonalnością, ale także stanowią oryginalny element dekoracyjny. Niezwykle bogaty wybór dostępnych modeli pozwoli mieszkańcom Szczecina wybrać takie drzwi, które będą idealnym dopełnieniem wystroju wnętrz i harmonizującym z wszystkimi elementami w pomieszczeniu.

Prócz tego na liści oferowanych przez nas produktów znajdują się okna pcv i okna drewniane. Jeśli chcą Państwo nabyć niezawodne okna wykonane z trwałych materiałów, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Uzupełnieniem asortymentu są parapety i rolety, które dopełnią całości. Wybierz z pośród wielu swoje własne okno na świat.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do siedziby firmy, gdzie nasi pracownicy służą fachowym doradztwem i pomocą. Klienci, którzy zdecydują się na zakup drzwi w firmie Labradoor Szczecin, mogą mieć pewność najwyższej klasy produktów i usług.

SIEDZIBA I KONTAKT

LABRADOOR - BERGEN s.c.
K. Butrym, M. Jakszuk
ul. Santocka 48-49, 71-083 Szczecin
NIP: 851-301-21-65, REGON: 320364651
 
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 91 48 32 092  - zamówienia i pomiary 
tel: 500 258 800 - informacja handlowa
tel: 500 260 040 - informacja, transport
tel: 91 48 32 092 - serwis

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 9.00 - 18.00
Wtorek: 9.00 - 18.00
Środa: 9.00 - 18.00
Czwartek: 9.00 - 18.00
Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Niedziela: nieczynne