Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne Szczecin

Rolety zewnętrzne tworzone z najlepszych jakościowo tworzyw stanowią doskonałe zabezpieczenie przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.

Ich niewątpliwym atutem jest dobra izolacja termiczna, pozwalająca na zmniejszanie kosztów utrzymania ciepła w okresie zimowym. Latem natomiast chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem pomieszczeń w budynku. Zapewniają przyjemny chłód, pozwalając tym samym lepiej znosić uciążliwe upały. Prócz wymienionych już zalet, stanowią też znakomitą izolację akustyczną redukując poziom hałasu. Niewątpliwie ważnym aspektem jest fakt, że umożliwiają zachowanie prywatności, osłaniając prywatną przestrzeń przed ciekawskimi spojrzeniami. Niemałe znaczenie ma też to, że są dodatkowym zabezpieczeniem przed włamaniami. Często niezauważanym walorem rolet zewnętrznych jest to, że chronią i przedłużają żywotność ram okiennych.

Dostępne w wielu kolorach potrafią ładnie komponować się z elewacją budynku. Zatem prócz swojej funkcjonalności, cechują się także właściwościami dekoracyjnymi. Nasza firma w Szczecinie posiada w swojej ofercie doskonałej jakości rolety zewnętrzne, niezbędne w każdym budynku.

System Somfy Tahoma – inteligentny dom

Firma Labradoor poleca produkty Somfy Tahoma, które sprawią, że będzie żyć Ci się wygodniej. Każdy rodzaj rolet zewnętrznych, niezależnie od rozmiaru, można wyposażyć w napęd Somfy, który sterowany jest pilotem.  

Rolety zewnętrzne z napędem Somfy można zaprogramować, tak aby otwierały się i zamykały o wybranej porze, także podczas nieobecności domowników. Takie rozwiązanie może być przydatne podczas wyjazdu właścicieli, stwarza bowiem pozór obecności lokatorów.

Napędy elektryczne Somfy są wyposażone w technologię nowej generacji io-homecontrol®, dzięki czemu są najbardziej bezpieczne i efektywne z wszystkich dostępnych na rynku. Przesyłają informacje zwrotne, co sprawia, że można mieć pełną kontrolę, bez konieczności ruszania się z miejsca.

Rolety zewnętrzne Standard

Rolety zewnętrzne Standard
Cena: liczona według kosztorysu

Rolety zewnętrzne Standard wykonane są ze specjalnie przygotowanego, wysokiej jakości aluminium, dzięki czemu cechują się nieprzeciętną trwałością. Odpowiednio zamontowane pełnią funkcję ochronną, zarówno przed czynnikami pogodowymi, jak również przed intruzami czy wścibskimi spojrzeniami przechodniów.

Rolety zewnętrzne Podtynkowe

Rolety zewnętrzne Podtynkowe
Cena: liczona według kosztorysu

Rolety zewnętrzne Podtynkowe wytwarzane są ze specjalnie wyprofilowanego, wysokogatunkowego aluminium. Składają się na element elewacji budynku, który chroni przed czynnikami z zewnątrz, począwszy od atmosferycznych a skończywszy na ingerencji niepożądanych gości. Razem z oknami tworzą dobrą izolację cieplną, a tym samym wpływają na zmniejszenie kosztów utrzymania ciepła.

Rolety zewnętrzne Półokrągłe

Rolety zewnętrzne Półokrągłe
Cena: liczona według kosztorysu

Rolety zewnętrzne Półokrągłe produkowane są ze specjalnie wyprofilowanego, wysokiej jakości  aluminium. Są doskonałą ochroną przed czynnikami z zewnątrz, takimi jak warunki pogodowe, hałas miejski, czy nieproszeni goście. W połączeniu z oknami są dobrą izolację cieplną, przyczyniając się do zmniejszenie kosztów utrzymania ciepła.

Rolety zewnętrzne nakładane BeClever

Rolety zewnętrzne nakładane BeClever
Cena: liczona według kosztorysu

System BeClever oparty jest na trzech wielkościach skrzynek (BC 16, BC 20, BC 24) stosowanych zależnie od wysokości pancerza rolety. Wszystkie typy skrzynek mają tą samą szerokość 255 mm, w związku z tym element górny oraz elementy dolne są takie same we wszystkich trzech skrzynkach.

Rolety zewnętrzne nakładane Opoterm

Rolety zewnętrzne nakładane Opoterm
Cena: liczona według kosztorysu

System rolet zewnętrznych Opoterm został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, w oparciu o opinie i wskazówki architektów i projektantów o wieloletnim doświadczeniu w konstruowaniu i produkcji systemów roletowych. Jest to system bardzo uniwersalny i wszechstronny umożliwiający montaż bez zabudowy, z zabudową częściową bądź całkowitą.

Rolety zewnętrzne nakładane Vegas Revo

Rolety zewnętrzne nakładane Vegas Revo
Cena: liczona według kosztorysu

Nowoczesny system rolet nadstawnych Vegas Revo to najnowszy produkt firmy w kategorii osłon zewnętrznych. Uniwersalny, wyposażony w szereg innowacyjnych rozwiązań, cechuje się niezwykłą łatwością montażu oraz wygodą eksploatacji. System został zaprojektowany na bazie wieloletnich doświadczeń i wskazówek specjalistów i praktyków branży osłonowej, z uwzględnieniem potrzeb i wymagań, jakie stawia produktom dzisiejszy rynek.

SIEDZIBA I KONTAKT

LABRADOOR - BERGEN s.c.
K. Butrym, M. Jakszuk
ul. Santocka 48-49, 71-083 Szczecin
NIP: 851-301-21-65, REGON: 320364651
 
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 91 48 32 092  - zamówienia i pomiary 
tel: 500 258 800 - informacja handlowa
tel: 500 260 040 - informacja, transport
tel: 91 48 32 092 - serwis

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 9.00 - 18.00
Wtorek: 9.00 - 18.00
Środa: 9.00 - 18.00
Czwartek: 9.00 - 18.00
Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Niedziela: nieczynne