Drzwi drewniane DZIADEK do domów TYMAWA 68

Drzwi drewniane do domów DZIADEK

Fabryka Okien i Drzwi "Dziadek" Sp. z o.o., mieszcząca się Bielicach (na zachodnich obrzeżach województwa warmińsko-mazurskiego) swoją działalność rozpoczęła na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych w czasie głębokich przemian ustrojowo - gospodarczych jakie dokonywały się wówczas w Polsce. Fabryka została zbudowana od podstaw, w związku z tym, jak można się domyślić, początki nie były łatwe. Niewiele osób wówczas przypuszczało, że firma "DZIADEK" osiągnie tak znaczącą pozycję na rynku producentów stolarki budowlanej.

Proces produkcyjny jest aktualnie wysoce zaawansowany technologicznie, na skutek czego istotnie zwiększyła się wydajność pracy, oraz jakość i estetyka oferowanych wyrobów.

Wieloletni nakład pracy poczyniony dla rozwoju Fabryki, spowodował uzyskanie licznych aprobat technicznych i certyfikatów, umożliwiających dopuszczenie naszych wyrobów do sprzedaży na obszarze całej Unii Europejskiej.

Mając na względzie rosnące oczekiwania Klientów nasza Fabryka oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie stolarki, jej wbudowania do budownictwa pasywnego oraz energooszczędnego.

Opis drzwi zewnętrznych systemu TYMAWA 68

Drzwi TYMAWA 68 to jednoskrzydłowe drzwi składające się z ościeżnicy drewnianej, której wymiary w przekroju wynoszą 65 x 100mm z termoizolacyjnym płaskim progiem aluminiowym i współdziałającego z nią skrzydła o grubości 68mm. Skrzydło drzwiowe wykończone jako płytowe, z przylgami na czterech płaszczyznach. Strukturę skrzydła tworzy drewniana rama wewnętrzna umocniona stabilizatorem stalowym i wypełniona ocieplanym elementem warstwowym. Wypełniona rama skrzydła wykończona jest z obu stron sklejką wodoodporną, która tworzy powłokę zewnętrzną skrzydła.

Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu drzwiowego malowane są pełnym programem farb firmy Remmers w kolorach kryjących lub lazurowych.

Drzwi drewniane DZIADEK do domów TYMAWA 68

Drzwi drewniane DZIADEK do domów TYMAWA 68
Cena: wycena indywidualna

W skład zestawu zalicza się: skrzydło płytowe o grubości 68mm wykonane z klejonego drewna sosnowego, okryte z obu stron sklejką z drewna sosnowego lub red meranti o strukturze skrawanej wzdłużnie, dwa odrębne zamki pojedyncze z wkładkami, klamka z szyldem podstawowym, punktowe blachy zaczepowe, ościeżnica stała z klejonego drewna sosnowego (za dodatkowa dopłatą odłogowana red meranti) z uszczelką, próg aluminiowy płaski oraz trzy zawiasy wkręcane.

Drzwi drewniane DZIADEK TYMAWA 68 z aplikacją stalową

Drzwi drewniane DZIADEK TYMAWA 68 z aplikacją stalową
Cena: wycena indywidualna

Komplet drzwiowy zawiera: skrzydło płytowe o grubości 68mm zbudowane z klejonego drewna sosnowego, oklejone na całości sklejką z drewna sosnowego lub red meranti (o strukturze skrawanej wzdłużnie), dwa odrębne pojedyncze zamki z wkładkami, punktowe blachy zaczepowe, klamkę z szyldem podstawowym, ościeżnica stała z klejonego drewna sosnowego (za dodatkową dopłatą także odłogowana red meranti) z uszczelką, płaski próg aluminiowy, oraz trzy zawiasy wkręcane. Od strony zewnętrznej w skrzydło wpuszczona jest aplikacja z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Wewnątrz skrzydło w standardzie jest gładkie.

Drzwi DZIADEK systemu ALUBOND

Drzwi DZIADEK  systemu ALUBOND
Cena:

Drzwi systemu Alubond to jednoskrzydłowy model, składający się z ościeżnicy drewnianej (o wymiarach w przekroju 65 x 100 mm z termoizolacyjnym progiem aluminiowym płaskim) oraz skrzydła o grubości 68 mm, które z nią współpracuje. Skrzydło zostało wykonane jako płytowe i posiada przylgi na czterech płaszczyznach. Konstrukcja skrzydła to rama wewnętrzna drewniana, wzmocniona przez stabilizator stalowy i wypełniona pianką HPS o współczynniku 0,026 W/m2. Okładziny zewnętrzne skrzydła oraz ościeżnicy stanowi panel kompozytowy zbudowany z dwóch arkuszy aluminiowych i polietylenowego materiału, o niskiej gęstości. Z zewnątrz warstwa pokryta jest lakierem z powłoką PVDF, ma to na celu zwiększenie wytrzymałości powierzchni drzwi. Panele kompozytowe zapewniają także wysoką wytrzymałość powierzchni oraz wysoką izolację dźwięku i ciepła. Jest to bardzo dobre rozwiązanie w przemyśle budowlanym.

SIEDZIBA I KONTAKT

LABRADOOR - BERGEN s.c.
K. Butrym, M. Jakszuk
ul. Santocka 48-49, 71-083 Szczecin
NIP: 851-301-21-65, REGON: 320364651
 
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 91 48 32 092  - zamówienia i pomiary 
tel: 500 258 800 - informacja handlowa
tel: 500 260 040 - informacja, transport
tel: 91 48 32 092 - serwis

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 9.00 - 18.00
Wtorek: 9.00 - 18.00
Środa: 9.00 - 18.00
Czwartek: 9.00 - 18.00
Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Niedziela: nieczynne