Żaluzje poziome

Żaluzje poziome Szczecin

Żaluzje poziome za przyczyną swojej praktyczności i wygody użytkowania są jednym z najchętniej wybieranych systemów osłonowych.  Żaluzje poziome zaciemniające cechują się tym, że otwory na sznurki wykrojone są blisko krawędzi piórek, a użyta drabinka ma zmniejszony skok poprzeczek. W efekcie niedostrzegalne są otwory na sznurek (jak w przypadku tradycyjnej żaluzji poziomej), gdyż tak umiejscowiony otwór jednego piórka przysłonięty jest fragmentem następnego.

Dają możliwość swobodnego regulowania natężenia światła, poprzez stosowne ułożenie listewek. Zasłonięte żaluzje poziome doskonale osłaniają przed nadmiarem słońca, nie dopuszczając do przegrzania pomieszczenia, zapieniając komfort w upalne dni. Ponadto sprawdzają się jako osłona przed wścibskimi spojrzeniami zapewniając potrzebną każdemu prywatność. Szeroki wybór żaluzji poziomych dostępny jest w naszej firmie w Szczecinie. Zachęcamy do odwiedzin celem zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty.

Żaluzje poziome 16 mm

Żaluzje poziome 16 mm
Cena: liczona według kosztorysu

Żaluzje poziome 16 mm to wygodna propozycja z zakresu produktów osłonowych. Dzięki zastosowanym wąskim piórkom możliwe jest jeszcze efektywniejsze regulowanie nasłonecznienia w pomieszczeniu. Prócz walorów funkcjonalnych cechują się estetycznym wyglądem, a dzięki szerokiej gamie kolorystycznej dopasują się niemal do każdego wnętrza.

Żaluzje poziome 25 mm

Żaluzje poziome 25 mm
Cena: liczona według kosztorysu

Żaluzje poziome 25 mm to najbardziej praktyczny sposób na osłonę wnętrz przed nadmiernym nasłonecznieniem. Zamontowane na oknie ładnie się prezentują są więc niejako elementem dekoracyjnym. Żaluzje poziome występują w kilkudziesięciu kolorach.

Żaluzje poziome 50 mm

Żaluzje poziome 50 mm
Cena: liczona według kosztorysu

Żaluzje poziome 50 mm dają możliwość zasłonięcia dużych wnęk okiennych. Aluminiowa odmiana tych żaluzji chętnie wykorzystywana jest w różnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej i biurowcach. W nowoczesnych i przestronnych wnętrzach mieszkalnych, także znajdują zastosowanie.

Żaluzje poziome Isotra

Żaluzje poziome Isotra
Cena: liczona według kosztorysu

Żaluzja Isotra jest odpowiedzią na oczekiwania użytkowników, którzy cenią sobie funkcjonalność i wygodę. Jako mechanizm do obsługi wdrożono łańcuszek, dzięki czemu cechuje się prostotą użytkowania. Dzięki nieskomplikowanej konstrukcji pozwala na łatwy montaż w oknach PCV i dachowych.

Żaluzje poziome Drewniane

Żaluzje poziome Drewniane
Cena: liczona według kosztorysu

Żaluzje poziome drewniane wykonane z wysokogatunkowego drewna brzozowego. Kolorystyka jest im nadana w dwojaki sposób. Część jest malowana maszynowo ekologicznymi lakierobejcami, a ciemne kolory jak Red Mahogany otrzymuje się poprzez nałożenie specjalnego laminatu.

Żaluzje poziome Dyskretne

Żaluzje poziome Dyskretne
Cena: liczona według kosztorysu

Cechą charakterystyczną dla żaluzji zaciemniających jest to, że otwory na sznurki wykrojone są tuż przy krawędziach piórek, a wykorzystana drabinka ma zmniejszony skok poprzeczek.

SIEDZIBA I KONTAKT

LABRADOOR - BERGEN s.c.
K. Butrym, M. Jakszuk
ul. Santocka 48-49, 71-083 Szczecin
NIP: 851-301-21-65, REGON: 320364651
 
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 91 48 32 092  - zamówienia i pomiary 
tel: 500 258 800 - informacja handlowa
tel: 500 260 040 - informacja, transport
tel: 91 48 32 092 - serwis

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 9.00 - 18.00
Wtorek: 9.00 - 18.00
Środa: 9.00 - 18.00
Czwartek: 9.00 - 18.00
Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Niedziela: nieczynne