Drzwi KMT DWUSKRZYDŁOWE do domów

Opis Produktu

Cena komplet : wycena indywidualna


 • TUTAJ - szczegółowy cennik drzwi KMT DWUSKRZYDŁOWE i akcesoriów
 • TUTAJ - Konfigurator drzwi KMT do indywidualnej wyceny

Seria drzwi KMT jest propozycją dla Klientów, którzy chcą nadać swojemu domowi dobrego smaku i niepowtarzalnego stylu. Dajemy sposobność zestawienia skrzydeł drzwiowych w różnych konfiguracjach, wariant pełny lub przeszklony, w zależności od upodobań osoby zamawiającej. Promienie słoneczne przenikające przez oryginalne formy przeszkleń inspirują do stosowania nietuzinkowych rozwiązań. Precyzja połączona z solidnością wykonania drzwi dwuskrzydłowych, przy wykorzystaniu najlepszych materiałów zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom oraz sprawia, że dom zyskuje nowe wyjątkowe oblicze.

Drzwi KMT dwuskrzydłowe do domów z zastosowaniem w budownictwie jednorodzinnym, zaprojektowane są z myślą o Klientach, u których istnieje konieczność zabudowania szerokich otworów drzwiowych. Nie został pominięty także aspekt dekoracyjny. Przy całkowitym otwarciu obu skrzydeł otrzymujemy światło przejścia umożliwiające dogodny transport elementów nieprzeciętnej wielkości. Szeroki wachlarz dostępnych wzorów przeszkleń oraz konfiguracji wersji przyczynia się do dopasowania drzwi do większości elewacji. Drzwi tworzone przy zastosowaniu wszystkich wymogów dla drzwi zewnętrznych. Skrzydło o grubości 54mm wykonane jest z ocynkowanej blachy stalowej. Z wierzchu okryte wytłaczanym laminatem drewnopodobnym, który składa się z folii spodniej z półtwardego poli(chlorku winylu) i powłoki z matowego akrylanu wytrzymałego na działanie czynników atmosferycznych, w tym na promieniowanie UV(gwarancja producenta laminatu wynosi 9 lat). Skrzydło dodatkowe (dostawka) wykonana zgodnie z technologią KMT PLUS z elementem mocującym ją w ościeżnicę za pomocą rygli góra – dół. Na przeszklenia składa się pakiet szyb zespolonych hartowanych co wpływa na bezpieczeństwo użytkowników w momencie uszkodzenia. Ramki na obwodzie szyb stworzone są z poli(chlorku winylu) obudowane drewnopodobnym laminatem współgrającym kolorystycznie z tonacją skrzydła. Przestrzeń wewnątrz skrzydła i dostawki wypełniona jest pianką poliuretanową wtryskiwaną pod dużym ciśnieniem.

Osprzęt wchodzący w skład wyposażenia standardowego to: dwa niezależne systemy zamków wielopunktowych (10 rygli) dopasowanych do wkładki patentowej, zawiasy wzmocnione oraz bolce antywyważeniowe (po trzy sztuki). Elementem konstrukcyjnym jest ramiak na całym obwodzie z dobrego gatunkowo drewna klejonego pełniący funkcję wzmacniającą całej konstrukcji. Do dyspozycji są dwa rodzaje ościeżnic o grubości 1,5mm pokryte drewnopodobnym laminatem jednakowym jak na skrzydłach (odpornym na warunki klimatyczne) a także próg ze stali nierdzewnej. Uszczelka umieszczona wokół ościeżnicy oraz w skrzydle nadaje doskonałe właściwości izolacyjne zarówno pod względem termicznym jak i akustycznym, ponadto zapobiega powstawaniu mostka termicznego.

Dane techniczne w stadardzie

 • > Konstrukcja - wysokiej jakości blacha stalowa ocynkowana 0,6 mm
 • > Wypełnienie - niskofreonowa pianka poliuretanowa
 • > Wykończenie - drewnopodobny laminat PVC
 • > Zamek podstawowy wielopunktowy
 • > Zamek dodatkowy
 • > Blokady antywyważeniowe
 • > Zawiasy
 • > Profil stalowy
 • > Ramiak z drewna klejonego
 • > Ościeżnica KMT 10CP lub KMT 15CP
 • > Regulacja zamka
 • > Próg ze stali nierdzewne

Do pobrania

SIEDZIBA I KONTAKT

LABRADOOR - BERGEN s.c.
K. Butrym, M. Jakszuk
ul. Santocka 48-49, 71-083 Szczecin
NIP: 851-301-21-65, REGON: 320364651
 
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 91 48 32 092  - zamówienia i pomiary 
tel: 500 258 800 - informacja handlowa
tel: 500 260 040 - informacja, transport
tel: 91 48 32 092 - serwis

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 9.00 - 18.00
Wtorek: 9.00 - 18.00
Środa: 9.00 - 18.00
Czwartek: 9.00 - 18.00
Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Niedziela: nieczynne