• Start
  • Realizacje
  • Drzwi do mieszkań

REALIZACJE Drzwi do mieszkań

Nasza galeria drzwi do mieszkań

W zróżnicowanej i bogatej ofercie naszej firmy LaBRAdoor, która mieści się w Szczecinie znajdują się drzwi do mieszkań. Drzwi te posiadają najwyższą jakość, szeroki wybór wzornictwa, a ich solidne wykonanie są podstawą gwarancji zadowolenia Naszych Klientów. Niniejsza galeria ma na celu pokazanie naszych wysokiej jakości drzwi do mieszkań od cenionych marek Interdoor, KMT, 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że produkty naszej firmy, a także profesjonalna usługa, montaż i pomoc w doborze określonych rodzajów drzwi usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających Klientów.

Poniżej reprezentujemy określone rodzaje drzwi pasujących do mieszkań naszych Klientów. Szybka i fachowa obsługa pracowników naszej firmy LaBRAdoor sprawi, że dobór odpowiedniego produktu stanie się szybki i bezproblemowy.

Drzwi Interdoor Tower

Interdoor Tower to drzwi do mieszkań, które występują w wielu rodzajach i wydaniach. Szeroki wybór kolorów i ciekawych oklein pozwolą dostosować się im do każdego mieszkania, wnętrza i stylu. Drzwi do mieszkań z opaskami maskującymi, z regulowaną ościeżnicą, z pochwytem. Mogą być regulowane i dostosowane do wymiarów nietypowych.

Drzwi Do Mieszkan Interdoor Tower Szczecin 02
Drzwi Do Mieszkan Interdoor Tower Szczecin 03
Drzwi Do Mieszkan Interdoor Tower Szczecin 04
Drzwi Do Mieszkan Interdoor Tower Szczecin 05
Drzwi Do Mieszkan Interdoor Tower Szczecin 06
Drzwi Do Mieszkan Interdoor Tower Szczecin 07
Drzwi Do Mieszkan Interdoor Tower Szczecin 08
Drzwi Do Mieszkan Interdoor Tower Szczecin 09


Firma Labradoor ze Szczecina posiada szeroki asortyment zewnętrznych drzwi do domów i drzwi do mieszkań cenionych marek. Ponadto oferujemy drzwi wewnętrzne okleinowane, drzwi szklane oraz drzwi przesuwane, które nie tylko wyróżniają się funkcjonalnością, ale także stanowią oryginalny element dekoracyjny. Niezwykle bogaty wybór dostępnych modeli pozwoli mieszkańcom Szczecina wybrać takie drzwi, które będą idealnym dopełnieniem wystroju wnętrz i harmonizującym z wszystkimi elementami w pomieszczeniu.

Prócz tego na liści oferowanych przez nas produktów znajdują się okna pcv i okna drewniane. Jeśli chcą Państwo nabyć niezawodne okna wykonane z trwałych materiałów, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Uzupełnieniem asortymentu są parapety i rolety, które dopełnią całości. Wybierz z pośród wielu swoje własne okno na świat.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do siedziby firmy, gdzie nasi pracownicy służą fachowym doradztwem i pomocą. Klienci, którzy zdecydują się na zakup drzwi w firmie Labradoor Szczecin, mogą mieć pewność najwyższej klasy produktów i usług.

SIEDZIBA I KONTAKT

LABRADOOR - BERGEN s.c.
K. Butrym, M. Jakszuk
ul. Santocka 48-49, 71-083 Szczecin
NIP: 851-301-21-65, REGON: 320364651
 
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 91 48 32 092  - zamówienia i pomiary 
tel: 500 258 800 - informacja handlowa
tel: 500 260 040 - informacja, transport
tel: 91 48 32 092 - serwis

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 9.00 - 18.00
Wtorek: 9.00 - 18.00
Środa: 9.00 - 18.00
Czwartek: 9.00 - 18.00
Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Niedziela: nieczynne