Żaluzje zewnetrzne/fasadowe

Żaluzje zewnętrzne fasadowe Szczecin

Żaluzje fasadowe to produkt pełen nowoczesności i elegancji, który mocowany jest na zewnątrz fasady budynku nadając jej ciekawy i nowoczesny charakter. Ten najnowszy typ przesłony zewnętrznej składa się z poziomych aluminiowych lameli, odpornych na warunki atmosferyczne. Żaluzje zewnętrzne  skutecznie zabezpieczają pomieszczenia przed nagrzaniem i przesłaniają często duże szklane powierzchnie. Montowane na dużych elewacjach działają jak izolator, który wpływa na odpowiedni rozkład temperatury w pomieszczeniu.

Szeroka gama oferowanych osłon i nietypowy kształt produktu zapewnią estetyczny wygląd, a wybór określonego systemu zwiększy funkcjonalność żaluzji fasadowych. Cechą naszych produktów jest solidna i trwała konstrukcja. Wykończenie prowadnic, blach osłonowych i elementów mocujących zapewnia całemu systemowi stabilność. Wytrzymałość na czynniki zewnętrzna to główna zaleta naszych żaluzji zewnętrznych fasadowych.

Jednym z możliwości montażowych żaluzji jest wyposażenie ich w system samonośny SS (Self-Supporing System). Jest to idealne rozwiązanie w sytuacji, w której nie jest możliwy montaż szyny górnej żaluzji. Rozmiar uchwytu A-SS przygotowywany jest dokładnie zgodnie z życzeniem i zamówieniem Klienta. Nasza firma w Szczecinie oferuje żaluzje zewnętrzne fasadowe od producenta VERTEX. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą zróżnicowaną ofertą produktów.

System Somfy Tahoma – inteligentny dom

Firma Labradoor poleca produkty Somfy Tahoma, które sprawią, że będzie żyć Ci się wygodniej. Każdy rodzaj żaluzji fasadowych, niezależnie od rozmiaru, można wyposażyć w napęd Somfy, który sterowany jest pilotem.  

Żaluzje fasadowe z napędem Somfy można zaprogramować, tak aby otwierały się i zamykały o wybranej porze, także podczas nieobecności domowników. Takie rozwiązanie może być przydatne podczas wyjazdu właścicieli, stwarza bowiem pozór obecności lokatorów.

Napędy elektryczne Somfy są wyposażone w technologię nowej generacji io-homecontrol®, dzięki czemu są najbardziej bezpieczne i efektywne z wszystkich dostępnych na rynku. Przesyłają informacje zwrotne, co sprawia, że można mieć pełną kontrolę, bez konieczności ruszania się z miejsca.

Żaluzja fasadowa TYP C – 80

Żaluzja fasadowa TYP C – 80
Cena: liczona według kosztorysu

Żaluzja fasadowa typu C-80 to specyficzna konstrukcja, w której lamele o kształcie litery C, z zawiniętymi brzegami zapewniają wytrzymałość.

Żaluzja fasadowa TYP Z - 90

Żaluzja fasadowa TYP Z - 90
Cena: liczona według kosztorysu

Żaluzje typu Z-90 produkowane są z wytrzymałych odlewów aluminiowych, co powoduje, że nie kruszą się pod wpływem silnych uderzeń wiatru

SIEDZIBA I KONTAKT

LABRADOOR - BERGEN s.c.
K. Butrym, M. Jakszuk
ul. Santocka 48-49, 71-083 Szczecin
NIP: 851-301-21-65, REGON: 320364651
 
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 91 48 32 092  - zamówienia i pomiary 
tel: 500 258 800 - informacja handlowa
tel: 500 260 040 - informacja, transport
tel: 91 48 32 092 - serwis

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 9.00 - 18.00
Wtorek: 9.00 - 18.00
Środa: 9.00 - 18.00
Czwartek: 9.00 - 18.00
Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Niedziela: nieczynne