Drzwi Interdoor Andora 2 Nero Glossa bezprzylgowe

Opis Produktu

Cena: od 1872 pln/netto

 • TUTAJ - szczegółowy cennik skrzydeł INTERDOOR

Drzwi Andora - bardzo nowoczesny model drzwi występujący w okleinach DI MODA oraz GLOSSA, charakteryzujący się oryginalnym przeszkleniem pośrodku. Drzwi te mogą znaleźć zastosowanie w łazienkach. Standardowo w skrzydle montowana jest szyba bezpieczna matowa 8,5 mm, jednak w zależności od preferencji zamiast niej można zdecydować się na szybę przezroczystą bezpieczną 8,5 mm, płytę w okleinie NATURA, DI MODA lub GLOSSA, płytę malowaną lub w okleinie HPL w kolorze stali nierdzewnej lub płytę pokrytą stalą nierdzewną.

Każde z wewnętrznych drzwi INTERDOOR to niepowtarzalny produkt, który zapewnia komfort użytkowania. Posiadają wysokie parametry wyciszenia wpływając na spokojny sen i atmosferę przytulności i intymności w domu.

Mocna konstrukcja zbudowana z materiałów wysokiej jakości przyczynia się do tego, że służą przez długie lata. Wykonywane są zgodnie z aprobatami technicznymi oraz posiadają stosowne certyfikaty i deklaracje potwierdzające ich właściwości i parametry. Wszystkich zainteresowanych ofertą drzwi wewnętrznych INTERDOOR zapraszamy do kontaktu z nasza firmą w Szczecinie.

Drzwi wewnętrzne INTERDOOR prócz tego, że wyróżniają się doskonałą jakością i funkcjonalnością stanowią także doskonały element zdobniczy naszych mieszkań. Dbałość o szczegóły, estetyka wykonania oraz oryginalne wzornictwo, sprawiły że drzwi zdobyły uznanie profesjonalistów w dziedzinie designu. Projekty powstają w zgodzie z nowoczesnymi trendami oraz oczekiwaniami Klientów odnośnie wyglądu i stylu, bo zdanie Klientów jest najważniejsze. Nasza firma w Szczecinie poleca drzwi wewnętrzne INTERDOOR, które z pewnością nie sprawią zawodu.

Dane techniczne

 • > Wymiary - 60, 70, 80, 90 i drzwi dwuskrzydłowe 120, 140, 160, 180
 • > Konstrukcja - ramiak z płyty MDF z okleiną drewna iglastego
 • > Wypełnienie - płyta termoizolacyjna
 • > Wykończenie - skrzydło fornirowane jest pokryte szlachetna okleina naturalna lakierowana ekologicznymi lakierami wodnymi UV zabezpieczającymi fornir przed odbarwieniem

  Nasze drzwi wyróżniają ich właściwości:

  1. BEZPIECZNE PRZESZKLENIA - Chroń siebie i swoich bliskich wybierając bezpieczne szkła hartowane. W sytuacji, gdy szyba zastosowana w drzwiach ulegnie uszkodzeniu rozpadnie się na małe cząstki o tępych krawędziach. Zmniejsza to ryzyko zranienia.

  2. CISZA - Nasze drzwi posiadają wysokie parametry wyciszania pomieszczeń. Izolacyjność akustyczna wybranych modeli drzwi wewnętrznych to aż 37 dB! Idealne w sytuacjach, gdy nie chcemy być słyszani.

  3. BEZPIECZNE MIENIE - Każdemu z nas zależy na tym, aby nasze mieszkanie czy dom były bezpieczne. Nie chcemy nieproszonych gości, dlatego warto zadbać o to, by drzwi do naszych czterech kątów były odpowiednio skonstruowane.

  4. ARTYSTYCZNE RĘKODZIEŁO - Dla koneserów pięknych rzeczy stworzyliśmy kolekcję drzwi szklanych wykonanych w technologii fusingu. Nasze tafle szklane są ręcznie przygotowywane w pracowni artystycznej, a każda z nich jest swoistym unikatem.

  5. W ZGODZIE Z NATURĄ - Ważnym aspektem jest dla nas również prowadzenie odpowiedzialnego biznesu. Siedziba naszej firmy mieści się pośrodku Trójmiejskiego Parku Krajobrazowgo. Dokładamy wszelkich starań, aby produkcja drzwi INTERDOOR była w pełni bezpieczna dla środowiska.

  6. WYSOKA JAKOŚĆ - Solidna konstrukcja nszych skrzydeł drzwiowych zapewnia trwałość użytkowania i wytrzymałość na uszkodzenia. Dbamy również o szczegóły i estetykę wykonania tak, aby drzwi cieszyły przez wiele lat.

  7. NOWOCZESNE WZORNICTWO - Nasze drzwi zyskały uznanie profesjonalistów w dziedzinie designu (m.in. Instytutu Wzornictwa Przemysłowego), którzy nagrodzili je prestiżowymi znakami. Podążamy za nowoczesnymi trendami i oczekiwaniami społecznymi co do wyglądu i estetyki wykonania drzwi.

  8. NIESTANDARDOWE ROZWIĄZANIA - Jesteśmy elastyczni w dostosowywaniu produktu do Twoich potrzeb. Wykonujemy niestandardowe realizacje i nietypowe rozwiązania, również dla jednostkowych zamówień. Lista naszych realizacji znajduje się w dziale "Nietypowe realizacje".

  9. POTWIERDZAJĄCE DOKUMENTY - Nasze drzwi wykonywane są zgodnie z aprobatami technicznymi oraz posiadają odpowiednie certyfikaty i deklaracje. Dzięki nim możesz mieć pewność, że zostały odpowiednio przebadane i zatwierdzone.

Do pobrania

SIEDZIBA I KONTAKT

LABRADOOR - BERGEN s.c.
K. Butrym, M. Jakszuk
ul. Santocka 48-49, 71-083 Szczecin
NIP: 851-301-21-65, REGON: 320364651
 
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 91 48 32 092  - zamówienia i pomiary 
tel: 500 258 800 - informacja handlowa
tel: 500 260 040 - informacja, transport
tel: 91 48 32 092 - serwis

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 9.00 - 18.00
Wtorek: 9.00 - 18.00
Środa: 9.00 - 18.00
Czwartek: 9.00 - 18.00
Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Niedziela: nieczynne