Drzwi do domów

Drzwi wejściowe do domów

Niewątpliwie drzwi wejściowe to niezbędny element każdego domu. Solidne i mocne powalają czuć się bezpiecznie w zaciszu domowego ogniska. W związku z tym powinny być wykonane z wysokogatunkowych materiałów i charakteryzować się konstrukcją niepodatną na uszkodzenia, a tym samym także na włamania. Drzwi oferowane przez nas w Szczecinie, cechuje najwyższa jakość wykonania, dzięki czemu z powodzeniem mogą służyć jak drzwi wejściowe do domu.

Równie ważne jest, aby drzwi wejściowe wykonane były z tworzyw odpornych na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, co pozwala na ich długoletnie użytkowanie. Ponadto odpowiednio skonstruowane drzwi zapewniają ochronę przed hałasem dobiegającym z zewnątrz. Drzwi oferowane przez nasz sklep w Szczecinie, gwarantują izolację akustyczną oraz termiczną, zapobiegającą ucieczce pożądanego ciepła z domu.

Prócz wszystkich parametrów technicznych przyczyniających się do funkcjonalności drzwi, niemałe znaczenie ma również ich wygląd zewnętrzny. Wpływają na wizerunek całego domu, dlatego przy wyborze odpowiedniego modelu powinniśmy kierować się także ich kolorystyką. Dzięki temu będę dobrze harmonizowały z estetyką domu, w którym mają być zamontowane. Szeroka gama różnorodnych rodzajów drzwi dostępnych w Szczecinie, z pewnością zadowoli najbardziej wyrafinowane gusta naszych Klientów.

Drzwi BUDVAR T-Ajto

Drzwi BUDVAR T-Ajto
Cena: --- pln/netto

Drzwi techniczne  T-Ajto z pełnowartościowego PVC do wykorzystania w pomieszczeniach administracyjnych, gospodarczych i przemysłowych.

Drzwi techniczne są ekonomiczną, lekką konstrukcją służącą głównie do zastosowania  w roli drzwi do pomieszczeń administracyjnych, gospodarczych i przemysłowych. Pomimo uproszczonej wersji okuć, drzwi te stanowią doskonałe zabezpieczenie przed nieproszonymi gośćmi.

Drzwi BUDVAR T-Passive InDoor/OutDoor

Drzwi BUDVAR T-Passive InDoor/OutDoor
Cena: --- pln/netto

System okienno-drzwiowy oparty na wielokomorowej budowie profili sprawia że jest to konstrukcja sztywna, charakteryzująca się bardzo dobrymi współczynnikami przenikalności cieplnej.

Drzwi BUDVAR T-Glass

Drzwi BUDVAR T-Glass
Cena: --- pln/netto

 

Drzwi PARMAX X-FAKTOR

Drzwi PARMAX X-FAKTOR

 

Cena: wycena indywidualna

Drzwi zewnętrzne Parmax X-FAKTOR to idealne rozwiązanie dla ludzi nowoczesnych, którzy gustują w nowoczesnym stylu. Dekoracyjne elementy, dbałość o detale i solidne wykonanie to ich cechy charakterystyczne. Efektowna wizytówka domu, świadcząca o wysokim poczuciu estetycznym właściciela.

 

<<  1 [2

SIEDZIBA I KONTAKT

LABRADOOR - BERGEN s.c.
K. Butrym, M. Jakszuk
ul. Santocka 48-49, 71-083 Szczecin
NIP: 851-301-21-65, REGON: 320364651
 
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 91 48 32 092  - zamówienia i pomiary 
tel: 500 258 800 - informacja handlowa
tel: 500 260 040 - informacja, transport
tel: 91 48 32 092 - serwis

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 9.00 - 18.00
Wtorek: 9.00 - 18.00
Środa: 9.00 - 18.00
Czwartek: 9.00 - 18.00
Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 15.00
Niedziela: nieczynne